У Женеві Представник Уповноваженого Олена Степаненко бере участь у Форумі ООН з питань бізнесу та прав людини

25/11/2019 12:52

Представник Уповноваженого з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко бере участь у Форумі ООН з питань бізнесу та прав людини, що проходить у Женеві (Швейцарія).

Щорічний Форум ООН виступає глобальною платформою для підбиття підсумків та обміну досвідом щодо реалізації Керівних принципів ООН у сфері бізнесу та прав людини.

Захід має на меті створення унікального простору для діалогу між урядами держав, бізнес-спільнотою, правозахисними організаціями та цільовими групами щодо тенденцій, труднощів та успішних практик у галузі запобігання негативному впливу підприємницької діяльності на права людини.

Упродовж трьох днів у рамках Форуму відбудеться понад 40 дискусійних панелей, де близько 2000 експертів, лідерів та практиків обговорять відповідні заходи та можливі рішення. Учасники Форуму відвідають тематичні панелі, які розкриватимуть тематику обов'язку держави захищати права людини від порушень з боку бізнесу та необхідність розробки Національного плану дій у цій галузі.

Досвід і практики зарубіжних країн будуть використані для успішного подальшого процесу імплементації Керівних принципів Україною.