У Херсоні відбувся круглий стіл щодо посилення захисту прав людини

24/01/2020 10:02

У Херсоні відбулося круглий стіл щодо посилення захисту прав і свобод людини в області. Це стало продовженням ініціативи «Діалог безпеки» за участі представників безпекових служб та громадськості. Рішення про створення Регіональної платформи та розроблення порядку взаємодії, який би регулював діяльність такої платформи було прийнято у жовтні 2019 року.

Херсонська область входить до пілотного проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні», який реалізується експертами ГО «Експертний центр з прав людини».

До участі у заході були запрошені регіональні представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Херсонській області Максим Магда та координатор взаємодії з громадськістю Оксана Тропіна.

Під час виступу Оксана Тропіна зазначила, що мета діяльності Регіональної платформи – консолідація спільних зусиль задля забезпечення ефективного попередження, виявлення, припинення та поновлення порушених прав людини - збігається з метою діяльності регіонального представництва Уповноваженого.