У Харкові обговорили шляхи викорінення тортур в місцях несвободи

02/05/2019 11:09

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в східних областях Сергій Красноперов, регіональний представник Уповноваженого в Харківській області Сергій Кузьменко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Олександр Міненков взяли участь у круглому столі на тему «Реформування кримінально-виконавчої системи України: шлях до викорінення тортур».

Захід відбувся в національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за підтримки громадської організації «Україна без тортур».

Участі у заході також взяли представники правозахисних організацій, викладачі та студенти національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Учасники дискусії зосередилися на питаннях запобігання катувань в установах виконання покарань.

Представник Уповноваженого в східних областях Сергій Красноперов зазначив, що про недопустимість тортур в місцях виконання покарань потрібно говорити постійно.

«Це потрібно доносити майбутнім співробітникам правоохоронних органів ще зі студентської лави. Адже саме під час навчання формується уявлення про зміст та форми поводження з винними у скоєнні злочину», - наголосив Сергій Красноперов.