У Харкові співробітники Секретаріату Уповноваженого взяли участь у дискусії після перегляду фільму в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства»

12/12/2019 12:42

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Харківській області Олександр Міненков взяли участь у перегляді та обговоренні документальної стрічки «Bellingcat: Правда в світі пост-правди» нідерландського режисера Ганса Пула.

Фільм вивчає можливості роботи з відкритими джерелами, занурюючи глядачів у неповторний світ колективу «громадянських журналістських розслідувань», відомого під назвою Bellingcat. Команда Bellingcat розслідує резонансні справи, від катастрофи MH17 до отруєння російського шпигуна у Сполученому Королівстві, шукаючи правду та борючись за журналістську чесність у часи фейкових новин і суперечливих фактів.

Сергій Кузьменко та Олександр Міненков розповіли присутнім про стан додержання прав людини і громадянина в Україні, напрями діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Також вони зазначили, що в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», основним завданням якої є формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства та привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства.