У Вінниці обговорили заходи щодо протидії сексистській рекламі

12/06/2019 16:45

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях Валерій Ольховий взяв участь у II Регіональному круглому столі на тему «Молодь Поділля опановує маркетинг», який відбувся у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

Обговорювалися заходи щодо запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі в рекламній галузі.

Представник Уповноваженого навів найхарактерніші приклади проявів сексизму в рекламі, розповів про ознаки, визначені Індустріальним гендерним комітетом з реклами, за якими вона визначається дискримінаційною.

«Реклама - один із найпотужніших трансляторів сексизму в наше соціальне тіло», - наголосив Валерій Ольховий.

Представник Уповноваженого розповів про механізми контролю щодо запобігання дискримінації за гендерною ознакою в рекламі та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у захисті принципів недискримінації.

Валерій Ольховий нагадав, що кожен, хто побачив дискримінаційне висловлювання на сторінках рекламних компаній може залишити коментар, обґрунтувати свою позицію, поширити інформацію про цей випадок на своїй сторінці або в спільнотах, які боряться з гендерною дискримінацією. Поставити сторінці чи закладу відповідний бал у рейтингу, не купувати товари і не користуватися послугами компаній із сексистською рекламою.