У Тернопільській ОДА презентовано Щорічну доповідь Уповноваженого про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік

08/11/2019 15:58

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Тернопільській області Володимир Шевченко у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації презентував Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік.

Доповідь містить перелік та опис проблемних питань у сфері дотримання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні, в також рекомендації органам державної та виконавчої влади, які спрямовані на недопущення в подальшому аналогічних порушень.

Під час зустрічі йшлося про механізми співпраці та основні питання, з якими найчастіше звертаються громадяни.

Особливу зацікавленість та жваве обговорення викликали результати моніторингових візитів до місць несвободи в рамках реалізації національного превентивного механізму.

Після проведення презентацій з учасниками цих заходів обговорено стан дотримання прав та свобод громадян на теренах Тернопільської області. Зокрема, Володимир Шевченко поділився з присутніми інформацією щодо порушень, які фіксувались регіональним представництвом Уповноваженого у Тернопільській області як під час розгляду скарг громадян, так і під час моніторингових візитів національного превентивного механізму.