У рамках круглого столу в Секретаріаті Уповноваженого презентовано посібники для підлітків та вчителів The Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо)

27/08/2019 17:59

Під час круглого столу, присвяченого питанням протидії булінгу, який відбувся у Секретаріаті Уповноваженого з прав людини, партнерами із ГО «Центр кращого Інтернету» презентовані посібники для підлітків та вчителів The Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо).

Сьогодні неможливо уявити життя без Інтернету – передусім - це можливості для спілкування, пошуку інформації, творчості, ігор тощо. Проте, з розширенням можливостей зростають і ризики, адже он-лайн містить і величезну кількість небезпечної інформації.

Необізнаність як дітей, так і їхніх батьків про наслідки неконтрольованого використання Інтернету може призвести до виникнення небезпечних ситуацій, особливо від цього можуть постраждати діти та підлітки. Крім того, інтернетпростір може стати підґрунтям для кібербулінгу, що також було окремою темою для обговорення під час круглого столу.

Посібники для підлітків та вчителів The Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо) допомагають висвітлити та обговорити тему прав людини та прав дитини в цифровому середовищі.

Зміст посібників можна безкоштовно копіювати та використовувати для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації:

-          посібник для підлітків  the Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо) доступний за посиланням: http://bit.ly/2PcL2tA;

-          посібник для вчителів the Web We Want (Інтернет, Який Ми Хочемо) доступний за посиланням: http://bit.ly/2Zd1Jo4.

Для того, щоб скористатися посібниками, звертайтеся до Центру кращого Інтернету: betterinternetcentre@gmail.com