У Мангушському відділенні поліції на Донеччині забезпечено права відвідувачів: результати моніторингового візиту

03/07/2019 15:22

Начальник відділу регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Донецькій та Луганській областях Юлія Башкірова та співробітник представництва Оксана Магола здійснили моніторинговий візит до Мангушського відділення поліції Центрального відділу поліції ГУНП у Донецькій області.

Приміщення Мангушського відділення поліції розташоване у триповерховій будівлі, до якої забезпечено безперешкодний вхід громадян, у тому числі маломобільних груп населення. Вільний доступ до кімнати прийому громадян, яка розташована на першому поверсі. Там є питна вода, папка з інформацією для заявників, що містить зразки документів, витяги із українського та міжнародного законодавств.

У холі відділення розміщено інформацію про керівний склад поліції та графік прийому громадян, зразки документів, номери телефонів гарячих ліній, у тому числі контакти центру безоплатної вторинної правової допомоги та номери телефонів медичних закладів, які надають замісну підтримувальну та антиретровірусну терапію.

У вестибюлі також розміщено інформаційні стенди, чим забезпечено право громадян на отримання інформації. Книга скарг і пропозицій у вільному доступі. Усі журнали відповідають встановленій формі та вимогам.

Аптечка містить необхідні ліки для надання першої домедичної допомоги. Серед них не виявлено медпрепаратів, у яких закінчився термін придатності.

Кімната для затриманих зачинена та опечатана відповідно до інструкції з організації діяльності чергової служби органів (підрозділів) Національної поліції України, з метою уникнення незаконного поміщення осіб.

Співробітники поліції сприяли моніторинговій групі під час проведення перевірки, було надано доступ до усіх приміщень та документів. Під час проведення візиту істотних порушень не виявлено, зауважень не зроблено.