У Чигирині регіональний координатор Уповноваженого обговорила з поліцейськими питання протидії дискримінації ромської громади Черкащини

31/07/2020 10:07

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмила Проценко та інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Черкаській області Управління дотримання прав людини Національної поліції України підполковником Володимир Захаренко на запрошення голови правління громадської організації «Центр права» Петра Бурлаченка провели для працівників поліції м. Чигирин тренінг «Сприяння протидії дискримінації ромської громади Черкаської області».

Тренінг був організований та проведений з метою нівелювання стереотипів та попередження дискримінаційних проявів. Учасники заходу дізнались про форми дискримінації, навчились відрізняти пряму та непряму дискримінацію, утиск, підбурювання та пособництво у дискримінації.

Під час заходу було наголошено на відповідальності, передбаченій законодавством України щодо осіб, які вчиняють дискримінаційні дії, та важливу роль працівників поліції в гарантуванні громадянам рівності та недискримінації.