Триває дводенний тренінг у рамках «Школи прав дитини» в Одесі

01/06/2017 11:09

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вже традиційно в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні проводиться «Школа прав дитини».

У рамках «Школи прав дитини» працівниками Секретаріату Уповноваженого з прав людини та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» проводиться дводенний тренінг (31.05 – 01.06) для дітей, головною метою якого є поширення знань про положення Конвенції ООН про права дитини. Як підсумок та з метою закріплення отриманих знань на дітей чекає квест «Я знаю свої права» та подарунки від Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Крім того, 31 травня 2017 року Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина взяла участь у прес-конференції з дітьми, які відпочивають у «Молодій гвардії».

На цій зустрічі діти цікавилися питаннями захисту своїх прав, обговорювалися ситуації щодо вирішення конфліктів у школі, а також врегулювання конфліктів з батьками.

У свою чергу, Аксана Філіпішина розповіла дітям про роль інституту Омбудсмана в системі захисту прав дитини в Україні.

Такий діалог надав можливість дітям отримати відповіді на питання, які їх хвилюють, та рекомендації щодо забезпечення права дитини на гідне та рівне ставлення, протидію насильству та врахування думки дитини при вирішенні питань, що стосуються її життя.