Студентам Хмельницького розповіли про захист та відстоювання своїх прав

15/03/2019 16:56

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва разом з представником Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Юрієм Сніберком провели спільний просвітницький захід для студентів Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП на тему «Основні питання захисту та відстоювання своїх прав».

Під час заходу з молоддю обговорили поняття основних прав, можливостей їх захисту, відповідальності за правопорушення. Крім того, розбирали ситуації, які можуть виникати при спілкуванні з поліцією та як правильно себе поводити, які права та обов`язки мають при цьому обидві сторони.

Студенти з цікавістю приймали активну участь у заході, обґрунтовували свою позицію під час обговорення конкретних найтиповіших ситуацій взаємодії з правоохоронцями: «Відчиніть! Поліція!», «Пред'яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!» та ставили запитання.

За словами Оксани Кізаєвої, подібні освітні заходи є важливою частиною правової освіти молоді та проводитимуться і в інших навчальних закладах.