Студентам Хмельницького розповіли про ВІЛ/СНІД

07/12/2018 14:21

Регіональним представництвом Уповноваженого  у Хмельницькій області  було проведено інформаційно-просвітницький захід для студентів ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького». Захід було приурочено  до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД.

Під час обміну думками на тему: «Що ми знаємо про СНІД?», зі студенти обговорили шляхи передачі ВІЛ/СНІД, профілактику захворюваності, заходи з попередження поширення хвороби, важливість профілактики та вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

Перед студентами виступила Регіональний координатор взаємодії  з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва. Вона наголосила на важливості усунення стигматизації та проявів дискримінації щодо ВІЛ – позитивної категорії населення.  Цим, зокрема, займається Уповноважений ВРУ з прав людини. Оксана Кізаєва розповіла студентам, що в рамках парламентського контролю за дотриманням  конституційних прав і свобод людини і громадянина, Омбудсман запобігає проявам будь-яких  форм дискримінації.