Співробітники Секретаріату Уповноваженого взяли участь в урочистостях з нагоди чергового випуску у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

03/06/2019 10:27

Співробітники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини взяли участь в урочистих заходах з нагоди чергового випуску у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. Цього року 297 юнаків отримали атестати про закінчення ліцею і довгоочікуваний нагрудний знак випускника.

Представники Секретаріату зустрілися з випускниками та їхніми батьками, викладацьким складом навчального закладу. Під час зустрічі йшлося про питання організації навчальної діяльності, побуту та відпочинку ліцеїстів. Окреслено питання, які, зі слів випускників, потребують вирішення з метою удосконалення діяльності навчального закладу, забезпечення прав ліцеїстів, пов’язаних, зокрема, і з умовами подальшого їхнього вступу до вищих військово-навчальних закладів.

Співробітники Секретаріату також ознайомилися з питаннями підготовки ліцею до початку вступної кампанії, готовності матеріально-технічної бази ліцею до прийняття на навчання дівчат, умовами розміщення ліцеїстів та навчальною базою.

Обговорено питання та можливі напрямки подальшої співпраці з навчальним закладом у сфері забезпечення конституційних праві свобод людини і громадянина в Україні.