Співробітники Офісу Омбудсмана ініціювали зустріч президента ГО «Association of Ukrainian Natives in the USA» Павла Макієнка з представниками Київської міської та обласної комісій з реабілітації

24/09/2019 17:34

Сьогодні співробітники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ініціювали робочу зустріч представників Київської обласної та міської комісій з реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років з президентом ГО «Association of Ukrainian Natives in the USA» Павлом Макієнком.

Захід проведено з метою реалізації Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» та налагодження зв’язків з інститутами громадянського суспільства

Павло Макієнко народився в засланні в Архангельській області РФ і є членом родини репресованих, а нині проживає у Сполучених Штатах.

«Велика кількість вихідців з України, які проживають на території США, є членами сімей репресованих. У дитячому віці, за рішеннями позасудових та інших органів, відбували покарання разом із батьками, або народилися в засланні, ставши жертвами політики державного терору комуністичного тоталітарного режиму. Усі вони мають право на реабілітацію!», - наголосив під час зустрічі співробітник Відділу зв’язків з інститутами громадянського суспільства Офісу Омбудсмана, заступник голови Київської обласної комісії з реабілітації Артем Мельник.

За результатами зустрічі домовлено про подальшу співпрацю, яка допоможе постраждалим реалізувати своє право на реабілітацію.