Співробітник регіонального представництва Уповноваженого у Херсонській області провели нараду щодо недопущення порушення прав затриманих осіб

23/08/2019 09:50

Регіональний представник та координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Лілія Афанасіаді та Оксана Тропіна провели робочу нараду з в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області Оленою Іпатенко та начальником відділу комунікацій та правопросвітництва Ларисою Аболончиковою. Також у нараді взяли участь монітори національного превентивного механізму Володимир Куценко та Валерій Грець.

Під час зустрічі обговорили питання недопущення порушення прав затриманих осіб. Зокрема, права на безоплатну правову допомогу, питання напрацювання спільних позицій щодо вирішення вищевказаних питань із залученням до роботи працівників ГУНП, патрульної поліції та державної міграційної служби.

Також обговорили питання підготовки та проведення спільної робочої наради, що стосуються прав осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину та затриманих на підставі ухвали слідчого судді.

Запланована подальша робота у напрямі підвищення правової обізнаності населення області.