Результати моніторингового візиту до Рубіжанського ВП Луганської області

27/05/2019 11:10

Моніторинговою групою у складі Представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павла Лисянського та громадських моніторів національного превентивного механізму Ольги Нікітіної та Артура Чуйкова здійснено візит до Рубіжанського відділу поліції Луганської області.

Відділ поліції розташований у двоповерховій будівлі, однак дістатись до неї на громадському транспорті не зручно, оскільки поблизу будівлі взагалі відсутні зупинки транспорту.

У будівлі відділу поліції дотримані всі необхідні вимоги для доступу маломобільних груп населення. Особа на інвалідному візку без сторонньої допомоги може потрапити у приміщення.

У вестибюлі розміщені інформаційні стенди, тим самим право осіб на отримання інформації забезпечено, а також забезпечений вільний доступ до книги скарг і пропозицій.

Однак під час проведення моніторингу були зафіксовані порушення. Зокрема,були виявлені журнали старого зразка. В аптечці зберігаються ліки, термін придатності яких давно сплинув.

За результатами проведеного моніторингового візиту буде складено звіт та акти реагування з метою усунення виявлених порушень.