Російський Омбудсман відповіла на відкрите звернення Валерії Лутковської

27/08/2015 10:57

Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Елла Памфілова відправила офіційну відповідь на відкрите звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської щодо затримання громадянина України Миколи Карпюка.

У листі підкреслюється, що наразі перевіряється інформація про місцезнаходження Миколи Карпюка та забезпечення його права на захист. Водночас Елла Памфілова повідомила, що має намір ознайомитися з умовами утримання Миколи Карпюка, а також посприяти його зустрічі з адвокатами. 

Нагадаємо, на прохання Елли Памфілової Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська 17 серпня відвідала у слідчому ізоляторі затриманих у районі міста Щастя (Луганська обл.) працівників Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

У свою чергу, Валерія Лутковська висловила прохання до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Елли Памфілової особисто відвідати затриманих українських громадян, які перебувають у місцях несвободи в РФ, а саме: Миколу Карпюка та журналіста Станіслава Клиха.