У Харкові обговорили роль Уповноваженого в об’єднанні зусиль громадськості та органів місцевої і державної влади

27/05/2019 17:43

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Харківській області Олександр Міненков взяли участь у круглому столі на тему «Роль Уповноваженого з прав людини в об’єднанні зусиль громадськості та органів місцевої і державної влади».

У заході також взяли участь депутати Харківської обласної ради, представники обласної організації «Всеукраїнська екологічна ліга», експерти з питань місцевого самоврядування, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Харківській області від Громадянської мережі ОПОРА та інші.

Учасники обговорили питання взаємодії громадськості із представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, роль представників у взаємодії громадськості із органами місцевого самоврядування. Також йшлося про проблемні питання взаємодії та шляхи вирішення.

Учасники зійшлися на необхідності проведення таких діалогів та просвітницьких заходів для підвищення професійного рівня громадських активістів та депутатів місцевих рад.