Роботу Мережі правових приймалень Криму буде відновлено

05/05/2014 13:15

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надає сприяння у відновленні роботи Мережі правових приймалень Криму стосовно безкоштовної правової допомоги для переселенців із тимчасово окупованих та небезпечних територій.

Проведення спільних прийомів громадян Секретаріатом Омбудсмана та Мережею правових приймалень Криму стане втіленням одного з компонентів ініційованого Уповноваженим з прав людини Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих та небезпечних територій.

Під час спільних прийомів громадян будуть вирішуватись найбільш актуальні та проблемні питання, які хвилюють і з якими стикаються громадяни України, які проживають на тимчасово окупованих та небезпечних територіях, а також вимушені переселенці.

Спільні прийоми працівників громадської приймальні Секретаріату Уповноваженого з прав людини та активістів Мережі правових приймалень Криму проводитимуться за адресою: м. Київ,  вул. Інститутська, 21/8.

Щосереди з 11:30  до 15:00

Щоп'ятниці з 14:00 до 16:45

Обідня перерва – з 13:00 до 14:00

Спільні прийоми розпочнуться з 7 травня 2014 року.

Попередній запис здійснюється Мережею правових приймалень Криму за телефоном:+380502517017  або електронною поштою  hr.in.ark@gmail.com (із зазначенням ім'я, контактного телефону та питання, з якого потрібна консультація).

Як повідомлялося раніше, Омбудсман Валерія Лутковська ініціювала створення Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих та небезпечних територій, який діятиме у партнерстві з ГО «Центр Соціальна Дія», ініціативами «Євромайдан SOS» та «Крим SOS» та складатиметься із трьох основних компонентів – блоку нормативно-правового регулювання та адвокації, гуманітарного блоку та блоку допомоги жертвам переслідувань.