«Рівна права людини – рівні можливості»: семінар для студентів КПІ

07/12/2018 21:36

Семінар організовано співробітниками Управління моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з громадськими організаціями, які опікуються питаннями рівності.

Захід було проведено з  нагоди  70-тої річниці ухвалення  Загальної декларації прав людини та щорічної акції «16 днів проти насильства».

Під час заходу, студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ознайомили з ключовими аспектами національного та міжнародного законодавства, яким гарантується рівність прав і свобод людини, механізмами забезпечення принципу рівності. Також їм розповіли про особливості роботи Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері запобігання та протидії дискримінації.

Організатори  заходу наголосили, що в сучасних умовах інтеграції України до ЄС, студентська молодь є тією рушійною силою, яка має активно впроваджувати європейські цінності та стандарти в українському суспільстві. Зокрема, це забезпечення рівності прав і свобод людини.