Результати моніторингу дотримання протиепідемічних заходів у ПТТ Подільського прикордонного загону Одеської області Державної прикордонної служби України

30/06/2020 17:42

Начальник Відділу регіонального представництва Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини в південних областях Валентин Михайлов та провідний спеціаліст Відділу регіонального представництва в південних областях Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олександр Малиш здійснили моніторинговий візит до пункту тимчасового тримання Подільського прикордонного загону Одеської області Державної прикордонної служби України з метою вивчення стану забезпечення заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Керівництво Подільського прикордонного загону сприяло у проведенні цільового моніторингового візиту. Пункт тимчасового тримання Подільського прикордонного загону розрахований на утримання 10 осіб. На момент візиту в установі перебувало двоє утримуваних. Стан здоров’я утримуваних задовільний. В установі запроваджено масковий режим. Перед входом на територію проводиться температурний скринінг, результати якого фіксуються у відповідному журналі.

Установа повністю забезпечена всіма необхідними ЗІЗ (медичними масками. окулярами, гумовими рукавичками, дезрозчином). Розроблено алгоритм дій персоналу під час поміщення затриманих в місця тимчасового тримання в умовах коронавірусної інфекції. Наявні один безконтактний термометр та опромінювач. У штаті установи є фельдшер-інфекціоніст.

Серед недоліків варто відзначити відсутність дезкилимків та швидких тестів на SARS-CoV 2, а також договорів на утилізацію використаних засобів індивідуального захисту.

Більш детальна інформація про моніторинговий візиту буде відображена у звіті. За результатами візиту будуть надіслані відповідні акти реагування.