Результати моніторингу дотримання прав жінок і чоловіків на працевлаштування у Київському міському центрі зайнятості

29/11/2019 15:11

Працівники Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини здійснили моніторинговий візит до Київського міського центру зайнятості та перевірили дотримання прав жінок і чоловіків на працевлаштування.

Під час моніторингу з’ясовано, що Центр належним чином виконує покладені завдання, зокрема надає профорієнтаційні послуги для безробітних з урахуванням потреб ринку праці. Співпрацює з роботодавцями щодо підбору працівників, а також сприяє громадянам в організації підприємницької діяльності.

Станом на 01.11.2019 на обліку в Центрі перебувао 8393 особи, які мають статус безробітного, з яких 305 осіб мають статус внутрішньо переміщеної особи та 7327 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Також Центр підтримує та надає допомогу підприємницьким ініціативам, зокрема серед жінок, які започаткували власну справу, у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю.

Також у Київському міському центрі зайнятості запроваджено електронний кабінет шукача роботи та надається інформаційно-методичне забезпечення.

Приміщення Центру відповідає вимогам доступності для осіб з інвалідністю.