Результати моніторингового візиту до Голосіївського районного у місті Києві військового комісаріату

27/02/2020 10:24

З метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина, робоча група Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснила моніторинговий візит до Голосіївського районного у місті Києві військового комісаріату.

Моніторинговою групою було перевірено організацію та умови призову громадян на військову службу у мирний і воєнний час, добір кандидатів на військову службу за контрактом, забезпечення соціального та правового захисту військовослужбовців, які несуть службу в Голосіївському районному у місті Києві військовому комісаріаті.

Також не було залишено поза увагою соціальний захист ветеранів війни і військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей, учасників АТО (ООС), які перебувають на обліку у військкоматі Голосіївського району м. Києва.

Разом з тим, моніторинговою групою Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було з’ясовано, що існує ряд проблемних питань які потребують вирішення, зокрема ремонт будівлі та приміщень Голосіївського РВК, укомплектованість працівниками, ведення документації щодо обліку звернень (заяв, скарг, пропозицій) громадян, тощо.

За результатами моніторингового візиту буде проведено аналіз інформації отриманої під час моніторингу та направлено відповідні запити щодо вирішення проблемних питань виявлених під час моніторингу.