Регіональним представництвом Уповноваженого укладено Меморандум про співпрацю з Черкаською обласною громадською організацією «Романі рота».

31/07/2020 09:40

Регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області укладено Меморандум про співпрацю з Черкаською обласною громадською організацією «Романі рота».

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на захист конституційних прав, свобод і законних інтересів представників ромської національної меншини в усіх сферах суспільного життя.

Сторони домовляються про співпрацю у сфері:

- Запобігання порушенню гарантованих громадянам України Конституцією та Законами України прав і свобод, зокрема у сфері захисту прав і інтересів, стосовно порушень прав і свобод представників ромської національної меншини., а також забезпечення рівних можливостей щодо реалізації ними прав і свобод людини та громадянина.

- Розроблення подальших планів та заходів, спрямованих на розвиток взаємодії та співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України.

- Запобігання будь-яким формам дискримінації стосовно порушень прав і свобод представників ромської національної меншини.

- Здійснення спільних заходів в частині моніторингу реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії дискримінації, стосовно порушень прав і свобод представників ромської національної меншини..

Домовлено про подальші плани та заходи, спрямовані на розвиток взаємодії та співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України.