Регіональний представник Уповноваженого у Волинській області обговорила з представником ОПОРИ захист виборчих прав громадян

19/07/2019 15:10

У  рамках Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Всеукраїнською громадською організацією «Громадська мережа «ОПОРА», відбулася зустріч регіонального представника Уповноваженого на Волині Любов Сітовської з громадським омбудсменом з захисту виборчих прав у Волинській області  Євгенією Коваленко.

Під час зустрічі обговорили порушення виборчих прав, які були виявлені під час виборів Президента України, а також організаційні питання щодо спільного проведення моніторингу стану дотримання виборчих прав у спеціальних та загальних дільницях.

Регіональний представник Уповноваженого Любов Сітовська  звернула увагу на необхідність подальшої взаємодії та співпраці з громадським омбудсменом щодо захисту прав осіб з обмеженими можливостями, які зазнають прямої або непрямої дискримінації під час виборів.

Також було узгоджено план спільних дій у день проведення  позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року .