Регіональний представник Уповноваженого провела виїзний прийом громадян у Луцькому сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

30/01/2020 15:47

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов Сітовська спільно з начальником управління обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Волинській області Лесею Дацюк провела особистий прийом громадян у Луцькому сервісному центрі Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Метою спільного прийому громадян є консолідація зусиль двох інституцій, спрямована на виконання Меморандуму про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Пенсійним фондом України.

Зокрема, громадян, які прийшли на прийом, турбували питання дотримання права на пенсійне забезпечення, а також питання, пов’язані з отриманням довідок за трудовий період життя для підтвердження трудового стажу. Під час прийому надано вичерпні роз'яснення та рекомендації щодо подальшого вирішення порушених питань.

Крім того, Любов Сітовська ознайомилася з організацією роботи працівників Луцького сервісного центру та зауважила про велику кількість відвідувачів, серед яких і особи з порушенням слуху. Однак, жоден працівник не володіє основами жестової мови, що заважає надавати якісні послуги цим людям.

У зв’язку з цим, працівники центру звернулися до регіонального представника з проханням посприяти у налагодженні діалогу з Волинською громадською організацією УТОГ з метою проведення тренінгів для працівників центру з вивчення жестової мови.

Окрім цього, Любов Сітовська роз’яснила компетенцію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та надала роз’яснення щодо питань, які турбували громадян. Зокрема, повідомила про передбачену законодавством відповідальність за порушення права на інформацію та права на звернення під час отримання довідок для підтвердження трудового стажу.