Регіональний представник Уповноваженого провів виїзний прийом громадян у місті Кривий Ріг

23/01/2020 15:08

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області Владислав Онищенко разом з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Оксаною Крупій провели виїзний прийом громадян у місті Кривий Ріг.

Необхідність проведення прийому на території міста обумовлена численними зверненнями жителів Криворізького району, які через територіальну віддаленість від обласного центру, не мали можливості дістатися до громадської приймальні Уповноваженого у місті Дніпро.

Громадяни мали можливість звернутися за консультацією, а також подати звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо захисту своїх прав.

Більшість звернень стосувалися відновлення соціальних, трудових та земельних прав, також криворіжці зверталися з питаннями щодо проблем доступності закладів та установ міста для маломобільних груп населення.

За результатами особистого прийому заявникам були надані роз’яснення та прийняті звернення для подальшого їх розгляду та сприяння поновленню порушених прав у рамках повноважень Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.