Регіональний представник Уповноваженого надав працівникам прокуратури Тернопільської області рекомендації щодо порядку розгляду звернень та інформаційних запитів

26/06/2019 16:20

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимир Воловник взяв участь у навчально-методичному семінарі для працівників прокуратури Тернопільської області щодо проблемних  питань, які виникають під час розгляду звернень громадян та інформаційних запитів.

Володимир Воловник поінформував присутніх про діяльність Уповноваженого у цій сфері, про практику застосування Законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації», а також про відповідальність за їх порушення. Також регіональний представник Уповноваженого акцентував увагу на типових помилках, які допускаються при розгляді звернень та інформаційних запитів, зокрема щодо недотримання строків та неповноти їх розгляду.

Учасникам семінару доведено порядок та форми звернень до Уповноваженого із завами та скаргами, процедуру їх реєстрації та організації розгляду.