Регіональний представник Уповноваженого на Миколаївщині взяла участь у вебінарі до Дня Конституції

30/06/2020 11:57

На запрошення регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, регіональний представник Уповноваженого у Миколаївській області Світлана Одінцова взяла участь у вебінарі до Дня Конституції, під час якого було акцентовано увагу на праві людини на правовий захист.

Регіональний представник Уповноваженого розповіла про діяльність інституту Омбудсмана в напрямку захисту прав і свобод людини. Зокрема було наголошено, що відповідно до Конституції, на Уповноваженого покладено парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина, а також захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції.

Було акцентовано увагу на основних напрямках роботи, зокрема: реалізації національного превентивного механізму, захисті інформаційних прав та свобод, моніторингу дотримання прав людини у різних сферах.

Окрім цього, Світлана Одінцова звернула увагу на зміст щорічної доповіді Уповноваженого про стан дотримання прав та свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік та наголосила, що з її повним змістом можна ознайомитись на сайті Уповноваженого.