Регіональний представник Уповноваженого на Черкащині обговорив з представниками громадських організацій створення платформи «Монітори інфо»

11/09/2019 10:19

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Черкаській області Валерій Єфіменко на запрошення керівника Черкаського підрозділу ГО «Україна без тортур» взяв участь в фокус-групі.

Під час зустрічі з представниками громадських організацій обговорили концепцію майбутньої інформаційно-комунікаційної платформи «Монітори інфо», як одного із потужних інструментів для формування громадської думки про важливість моніторингу в рамках національного превентивного механізму.

Створювана платформа стане інформаційним ресурсом для громад, установ і окремих громадян в отриманні об’єктивної та правдивої інформації щодо діяльності Уповноваженого та громадських організацій в рамках моделі НПМ та інших механізмів моніторингу для попередження катувань та жорсткого поводження з людьми в місцях несвободи.

Учасники фокус-групи надали ряд практичних пропозицій, реалізація яких допоможе оперативно отримувати необхідну інформацію щодо забезпечення дотримання прав людини в місцях несвободи.