Регіональний координатор Уповноваженого в Одеській області бере участь у програмі навчання та практики для активних і відповідальних громадян «Одеська громадянська академія»

10/10/2019 12:53

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Людмила Ямщикова бере участь у реалізації 10-тижневої програми навчання та практики для активних і відповідальних громадян «Одеська громадянська академія» (#OdesaCivilAcademy), яку ініціювала ГО «Інститут розвитку громадянського суспільства «12».

10 жовтня в рамках програми відбулися дискусії за темами: особливості захисту прав ЛГБТ та специфіка дотримання прав дитини в Україні.

В суботу, 12 жовтня, відбудеться практичне заняття на тему «Механізми моніторингу дотримання прав людини».

Одним з завдань заходу ГО «Інститут розвитку громадянського суспільства «12» бачить створення правозахисного майданчика, який об’єднуватиме активістів правозахисних рухів Одеси.

Заняття цього тижня відбуваються в приміщенні Центру QueerHome Odesa, регіонального представництва ГО «Гей-Альянс», з яким Представництво Уповноваженого в південних областях співпрацює на підставі меморандуму.