Регіональний координатор Уповноваженого на Волині провів робочу зустріч «Реалізація національної стратегії у сфері прав людини. Протидія дискримінації»

11/09/2019 09:36

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Віталій Єлов провів робочу зустріч «Реалізація національної стратегії у сфері прав людини. Протидія дискримінації» з державними службовцями структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Під час зустрічі йшлося про роль інституту Омбудсмана в захисті прав людини, про функції національного превентивного механізму, а також про заборону дискримінації, яка регулюється міжнародними та національними нормативними актами.

Віталій Єлов розповів про реалізацію національної стратегії у сфері прав людини в області, а також функції національного превентивного механізму. Розкрив сутність таких форм дискримінації, як пряма дискримінація, непряма дискримінація, підбурювання до дискримінації, пособництво в дискримінації та утиск. Навів їх приклади із практики Європейського суду з прав людини, судів України та практики діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

На завершення зустрічі Віталій Єлов відповів на запитання учасників заходу.