Регіональний координатор Уповноваженого на Полтавщині провела робочу зустріч з представниками громадського сектору

20/01/2020 10:00

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Віра Яковенко провела робочу зустріч з представниками громадського сектору Полтавщини.

У зустрічі взяли участь керівники проекту PITCH в Полтаві та Полтавській області Сергій Гапоненко та Марія Двигало, регіональний представник БО «БФ«ВОЛНА», РП Всеукраїнського об'єднання жінок з наркозалежністю «ВОНА» Яніна Стемковська, директор філіалу «Легалайф-Україна», лідерка спільноти РКС Марина Гридина-Погоріла, представники БО «Меридіан».

Метою зустрічі було поширення інформації про права людини та правове виховання як ключові елементи підвищення правової освіти та культури населення.

Під час заходу обговорено питання подальшої співпраці: проведення спільних правоосвітніх заходів, наукових конференцій, круглих столів, виїзних консультацій, ознайомчих занять з попередження наркозалежності. Впровадження програм зниження шкоди, попередження розповсюдження соціально небезпечних хвороб серед населення, інші спільні активності.