Регіональне представництво Уповноваженого на Миколаївщині та обласна організація Всеукраїнського комітету оборони прав людини домовилися про співпрацю

10/12/2019 11:24

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Миколаївській області Вадим Жепало до Міжнародного дня прав людини провів робочу зустріч з активом Миколаївської обласної організації Всеукраїнського комітету оборони прав людини та її керівником Святославом Марченком.

Зазначена правозахисна організація працює у Миколаєві з 1997 році та допомагає громадянам вирішувати спори з комунальними підприємствами, які надають послуги населенню щодо постачання газу, води, електроенергії. Керівник ГО часто виступає представником громадян у судах різних рівнів.

Під час зустрічі членам організації роз’яснено компетенцію Омбудсмана щодо розгляду звернень громадян. Надані детальні рекомендації щодо підготовки запитів на публічну інформацію та відповіді на питання правової тематики, що турбують мешканців міста.

За результатами робочої зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та взаємодію, надано контакти Громадської приймальні Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Миколаївській області.