Регіональна координатор Уповноваженого взяла участь в урочистих заходах до Дня юриста в ХДУ

09/10/2019 16:28

Регіональна координатор зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Оксана Тропіна взяла участь в урочистих заходах до Дня юриста, які відбулися у Херсонському державному університеті.

У святковій залі з нагоди свята зібралося також керівництво вишу, професорсько-викладацький склад, студенти історико-юридичного факультету ХДУ та гості – керівники та провідні фахівці юридичних установ, закладів Херсонщини.

Регіональний координатор привітала присутніх зі святом та побажала успіхів, натхнення у навчанні та юридичній праці, закликала не зупинятися на досягнутому, підвищувати юридичну грамотність, вчитися та вчити інших відстоювати свої права, тим самим розбудовувати сучасну українську державу.

Також Оксана Тропіна розповіла про роботу регіонального представництва Уповноваженого у Херсонській області та запросила охочих до співпраці. 

На цьому заходи з нагоди Дня юриста та декади юриста не завершуються. Протягом тижня на факультеті триватимуть конкурси, зустрічі студентів з викладачами та фахівцями у різних сферах юридичної діяльності, а також презентації та виставки. Запланована подальша спільна робота з викладачами та студентами історико-юридичного факультету ХДУ.