Регіональні представники Уповноваженого в Одеській області провели інтерактивну лекцію для дітей у таборі «Молода Гвардія»

27/08/2019 09:52

Регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Яна Кузьміна та Валентин Михайлов провели інтерактивну лекцію «Особливість законодавства у сфері захисту дітей» для дітей, які перебувають у таборі відпочинку «Молода Гвардія».

Захід відбувся в рамках інформаційно-просвітницької роботи регіонального представництва Уповноваженого в Одеській області.

Регіональні представники в інтерактивній формі розповіли дітям про базові права дитини та механізми їх захисту.

Під час перегляду відеороликів діти дізналися алгоритмом захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях. Зокрема, як не стати жертвою сімейного насилля та боулінгу та про особливості спілкування з представниками правоохоронних органів.

Дітям розповіли про повноваження Омбудсмана та його інституційну роль у захисті прав дітей, про міжнародне та національне законодавство у сфері захисту прав дитини. Також роз’яснили сутність прав на достатній життєвий рівень, освіту, охорону здоров’я та медичну допомогу, збереження індивідуальності, на повагу до людської гідності та приватне життя.

Приємно вразила обізнаність дітей щодо своїх прав та свобод, закріплених в українському законодавстві. На завершення зустрічі діти подякували за цікаві заняття і отриману інформацію. Регіональні представники побажали дітям гарно провести останній тиждень літніх канікул та успіхів у новому навчальному році.