Регіональні представники Уповноваженого провели прийом громадян у Харківському слідчому ізоляторі

31/10/2019 15:49

Сьогодні регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Сергій Кузьменко та Руфат Омаров провели прийом громадян в Державній установі «Харківський слідчий ізолятор».

На прийом звернувся громадянин з проханням посприяти в реалізації його права на медичну допомогу. Громадянин повідомив, що йому була встановлена група інвалідності, але вона не продовжена у зв’язку з відсутністю всіх необхідних документів. Крім того, в умовах утримання він не може самостійно реалізувати право на медичну допомогу.

Громадянину було надана відповідна інформація та роз’яснення. Керівнику медичної частини, яка знаходиться в Державній установі «Харківський слідчий ізолятор» було повідомлено про це звернення і наголошено на необхідності проведення заходів з надання громадянину консультації профільним лікарем. Питання реалізації громадянами права на медичну допомогу перебуває на постійному контролі.

Також Сергій Кузьменко та Руфат Омаров провели робочу зустріч з керівництвом Державної установи «Харківський слідчий ізолятор» з питань дотримання прав громадян в установі.