Привітання Уповноваженого ВРУ з прав людини з Новим роком

31/12/2018 10:59

Людмила Денісова вітає всіх українців з Новим Роком та Різдвом Христовим.

«Новорічні свята традиційно пов’язані зі змінами на краще, з оновленням життя, з вірою у світле майбутнє. Вони дарують нам надію на щастя, удачу і несуть у кожен дім тепло, затишок і радість. У ці святкові дні бажаю кожному українцю міцного здоров’я, добра, благополуччя і, головне, миру. Нехай здійсняться ваші найзаповітніші мрії. Ми будемо працювати над тим, щоб кожен відчував, що його життя, здоров’я, честь і гідність захищені», - наголосила Людмила Денісова.

 
Омбудсман зазначила, що 2018 рік був ювілейним і для Інституту Уповноваженого з прав людини в Україні. Саме 20 років тому, у 1998 році, було ухвалено закон «Про Уповноваженого ВРУ з прав людини».
 
Також у 2018 році Україна, як і інші цивілізовані держави, відзначила 70-ти річчя Загальної декларації прав людини, якою права людини були проголошені як спільний ідеал, якого мають прагнути усі народи і нації. Це був ще один привід нагадати світові про те, що засадничі положення цієї своєрідної конституції ХХ сторіччя грубо порушуються Російською Федерацією.
 
Людмила Денісова наголосила, що цей непростий рік допоміг кожному українцю усвідомити цінність того, що маємо, і важливість людей, які є в нашому житті.
 
Омбудсман України та її Офіс вітають усіх з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!