Вітання до Міжнародного дня прав людини

10/12/2017 12:45

Честь, гідність і свобода - найвищі цінності для українців. І ми неодноразово це доводили. Наша національна єдність і вміння йти до перемоги без вагань зможуть об'єднати нас навколо головної мети - утвердження прав люди як найвищої цінності в державі. 

Сьогодні наша країна опинилась у складній ситуації, коли зовнішня агресія відбирає у нас чимало ресурсів і за цих обставин можливо обрати хибний шлях і поступитися правами людини задля перемоги. 

Але права людини - це не те, чим можна знехтувати, адже якщо так, то за що ми боремося? Перед нами не стоїть вибір: права людини чи перемога. Адже безумовне дотримання прав людини і є ключовою запорукою перемоги. 

Вже сьогодні ми розуміємо і вбачаємо необхідність у плануванні майбутніх кроків щодо деокупації Криму і реінтеграції східних областей. Ці процеси необхідно планувати вже сьогодні, зважаючи на неухильне дотримання прав кожного українця, який хоче жити у незалежній демократичній державі. Ми боремося не за території, а за громадян, які бачать своє майбутнє тут, в Україні, які готові відстоювати своє право бути вільними. 

Цього року ми стали ще ближчими до європейської спільноти, продемонстрували свою відданість європейським цінностям. Тож сьогодні, у Міжнародний день прав людини, у нас є привід нагадати собі, що своїми правами не слід поступатися за жодних обставин - за них можна і треба боротись. 

З повагою, 
Валерія Лутковська