До уваги журналістів, представників громадськості та всіх зацікавлених!

12/06/2014 10:17

Сьогодні, 12 червня 2014 року, о 15:00  на Youtube каналі Омбудсмана розпочнеться пряма онлайн-трансляція конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який призначається Уповноваженим.

Посилання на сторінку трансляції:

https://www.youtube.com/watch?v=dl7CsSZKG3Y

Як повідомлялося, з метою забезпечення ефективності та прозорості діяльності Уповноваженим з прав людини було прийнято рішення про проведення публічного та відкритого конкурсу на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який призначається Уповноваженим.

Наказом Уповноваженого було затверджено склад конкурсної комісії та порядок проведення конкурсу. Так, співголовами конкурсної комісії стали Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та Голова люстраційного комітету Єгор Соболєв. До конкурсної комісії також увійшли: Євген Захаров (співголова Харківської правозахисної групи), Аркадій Бущенко (виконавчий директор Української Гельсінської спілки  з прав людини), Олександра Примаченко (головний редактор інтернет-видання «Ракурс»), Роман Куйбіда (заступник голови правління Центру політико-правових реформ).