Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей здійснив виїзний прийом громадян у населеному пункті Троїцьке на Луганщині

10/10/2019 15:31

За дорученням Омбудсмана Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павло Лисянський спільно зі співробітниками регіонального представництва Офісу Омбудсмана України в Луганській і Донецькій областях здійснив виїзний прийом громадян у населеному пункті Троїцьке на Луганщині, яке знаходиться за 15 км від кордону з Російською Федерацією.

Під час прийому жителі населеного пункту звернулися по допомогою у вирішенні актуальних питань.

Зокрема, відсутнє транспортне сполучення між населеними пунктами району та області. Дорога державного значення Р-66, яка з'єднує населений пункт з районними та обласним центром розбита, що робить неможливим оперативне отримання спеціалізованої медичної допомоги жителями регіону.

Крім того, 17 фельдшерсько-акушерських пунктів на межі закриття через відсутність фінансування. Температурний режим в селищних амбулаторіях, за словами місцевих жителів, становить 13 градусів..

Жителі населеного пункту скаржилися на порушення майнових прав.

Наприкінці зустрічі співробітники Секретаріату підготували акт реагування, який був зачитаний жителям населеного пункту та направлений до відповідних органів.