Представник Уповноваженого в західних областях та Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України підписали Меморандум про співпрацю

05/08/2019 10:19

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях Світлана Семчишин та виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук з метою консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю щодо забезпечення органами місцевого самоврядування прав і свобод людини та громадянина, підписали Меморандум про співпрацю.

Сторони домовились про координацію зусиль щодо розробки пропозицій для створення та удосконалення нормативно-правової бази у сфері захисту прав людини в умовах реформування місцевої організації влади. Про інформаційне забезпечення співробітництва, зокрема висвітлення спільної роботи в ЗМІ, організацію та проведення конференцій, методичних та навчальних семінарів, «круглих столів» щодо вирішення актуальних проблем у сфері захисту прав людини в умовах децентралізації влади, а також поширення позитивного досвіду забезпечення права людини і громадянина в громадах. Про створення та розробку методичних матеріалів для органів місцевого самоврядування щодо забезпечення інформаційних, земельних, екологічних, соціально-економічних і гуманітарних прав у сільських, селищних, міських громадах; залучення до співпраці правозахисних громадських організацій.

Також під час зустрічі обговорено організаційні питання щодо заходів, проведення яких планується ближчим часом у рамках підписаного Меморандуму.