Представник Уповноваженого у сфері персональних даних та працівники Секретаріату взяли участь у навчальному семінарі у рамках проекту TAIEX

28/02/2020 16:55

TAIEX (Technical Assistance Information Exchange) – інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституційної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до законодавства ЄС.

Зокрема, 27-28 лютого Європейською Комісією у Києві було організовано дводенний семінар для державних службовців «Кращі європейські практики у сфері захисту персональних даних та представлення Регламенту ЄС 2016/679».

Завданням семінару у рамках проекту ТАІЕХ була передача передового досвіду держав-членів Європейського Союзу у сфері захисту персональних даних Україні, як одній з держав-бенефіціарів ТАІЕХ.

Європейськими експертами виступили заступник Комісара із захисту даних Саксонії (ФРН) Бернард Баннаш, голова Департаменту міжнародного співробітництва та просвітництва Офісу із захисту персональних даних Польщі Урсула Гураль, радник з юридичних питань Органу із захисту персональних даних Австрії Крістіана Лакнер та заступник Інформаційного комісара Словенії Андрей Томшич.

Доповіді європейських експертів супроводжувалися прикладами у вигляді кейсів (як судових, так і адміністративних), що мали місце у країнах ЄС починаючи з набрання чинності GDPR.