Представник Уповноваженого у центральних областях та начальник Головного управління ПФУ у Вінницькій області підписали Меморандум про співпрацю

25/06/2019 15:52

Відбулась робоча зустріч представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях Валерія Ольхового з начальником Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Оленою Корчакою. Під час неї обговорено питання попередження, виявлення та недопущення порушень прав і свобод людини у сфері пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Сторони акцентували увагу на консолідації зусиль у вирішенні проблемних питань реалізації пенсійних прав громадян, налагодженні взаємодії щодо обміну інформацією про виявлені випадки порушення прав громадян, зокрема застрахованих осіб у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Валерій Ольховий та Олена Корчака домовились про організацію спільних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей ), спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо гарантованих Конституцією прав.

За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю, яким визначено напрями взаємодії сторін та організації співпраці.