Представник Уповноваженого П.Лисянський взяв участь у засіданні колегії Донецької ОДА

25/07/2019 16:28

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павло Лисянський взяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.

У своєму виступі Павло Лисянський проінформував голову Донецької ОДА та присутніх про проблеми на контрольно-пропускному пункті «Майорськ».

Зокрема, Представник Уповноваженого звернув увагу на те, що на усіх КПВВ Донецької області не забезпечено на належному рівні надання медичної допомоги.

«Наразі домедичну допомогу надають неурядові міжнародні організації, які в будь-який момент можуть припинити свою діяльність. Оскільки кожен день через ці пункти проходять десятки тисяч людей, необхідно створювати там фельдшерські пункти», - наголосив Павло Лисянський.

Інша проблема, на якій зосередився Представник Уповноваженого - це приватні перевізники на КПВВ «Майорськ», які наполегливо змушують людей під час проходу через КПВВ користуватися їхніми послугами.

«Це якась транспортна мафія. Підходять до людей похилого віку, наполегливо «рекомендують» скористатися їхніми послугами», - зазначив Павло Лисянський.

Голова Донецької облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації взяв вирішення обох проблем під особистий контроль.