Представник Уповноваженого Аксана Філіпішина у рамках тренінгу «Навчання шкільних омбудсманів» зустрілася з учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Вишгородського району Київщини

29/10/2019 17:21

Зустріч проходила у формі інтерактивного спілкування «запитання – відповіді». Найбільша кількість запитань від дитячої аудиторії стосувалася протидії домашньому насильства, проблем виявлення жертв насильства, щодо взаємодії органів, до компетенції яких належать зазначені питання, для надання допомоги таким дітям.

Як наголосила Аксана Філіпішина, реальна ситуація щодо жертв домашнього насильства носить латентний характер, а статистика, яку оприлюднюють органи влади не відповідає масштабам цієї проблеми.

У свою чергу діти зазначили на необхідності підвищення обізнаності дітей, вчителів, батьків щодо запобігання домашньому насильству.

Також на реальних життєвих історіях обговорювалася тема булінгу та дотримання права дітей на гідне ставлення у шкільному середовищі.

Дітей цікавили і питання особистісного характеру. Так, старшокласників зацікавило, де навчалася Аксана Філіпішина та як стала Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

По завершенню зустрічі та за підсумками тренінгу учасники отримали сертифікати, засвідчені Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою.