Правозахисники повідомляють про знущання у Сімферопольському СІЗО

06/03/2015 15:27

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулась до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Елли Памфілової у зв’язку з ситуацією, яка склалась у  Сімферопольському слідчому ізоляторі.

Як повідомили правозахисники Кримської польовий місії з прав людини, громадянин України Олександр Костенко, який міститься в Сімферопольському слідчому ізоляторі, написав відкритий лист, у якому повідомив про знущання над ним з боку співкамерників. У листі також йдеться про відсутність можливості оскаржити ці дії в адміністрації установи через постійні погрози на свою адресу.

«Крім цього, адвокат затриманого Дмитро Сотников стверджує, що Олександр Костенко був доставлений у слідчий ізолятор зі слідами застосування тортур, а також про застосування до нього тортур безпосередньо в СІЗО», – повідомила у своєму листі Омбудсман України.

Валерія Лутковська звернулась до своєї російської колеги з проханням сприяти проведенню об’єктивного, ефективного та неупередженого розслідування за вказаним фактом та надати сприяння у захисті прав громадянина України.