Працівники Офісу Омбудсмана провели тренінг для співробітників Федерації профспілок України щодо дотримання права на інформацію та приватність

26/06/2019 17:34

Працівники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Юлія Боровська та Олексій Кабанов провели тренінг з питань дотримання права на інформацію та права на приватність для співробітників Федерації професійних спілок України.

Під час тренінгу спікерами були висвітлені актуальні питання реалізації законодавства у сфері доступу до публічної інформації, роз’яснено найефективніші шляхи отримання доступу до інформації професійними спілками, а також основні конституційні та міжнародні гарантії захисту персональних даних.

Набуті під час тренінгу знання учасники мали можливість закріпити виконуючи практичні завдання. Тематика тренінгу викликала значний інтерес та дискусію слухачів.

Наприкінці виступу Юлія Боровська зауважила, що незаконне поширення персональних даних все ще залишається проблемним питанням в Україні, при цьому, у зв’язку з глобальним технологічним розвитком, необхідно постійно здійснювати моніторинг нових практик, тенденцій та технологій захисту персональних даних.