Освітні заняття у Школі з прав людини у 2018 році

30/01/2018 14:24

Усвідомлюючи, що ефективний захист прав людини можливий за наявності належного рівня знань кожного про свої права і свободи, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні продовжують у 2018 році освітні заходи Школи з прав людини.

Нагадаємо, Школа з прав людини – це освітній проект, започаткований у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» за підтримки Уряду Канади спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, метою якого є підвищення рівня знань кожної особи з питань захисту фундаментальних прав і основоположних свобод.

Ми вдячні за зацікавленість у наших заходах та будемо раді зустрітися з новими учасниками у 2018 році.

У цьому році організаторами заплановано провести 10 тематичних тренінгів для представників громадських організацій, державних службовців, активних громадян. Пропонуємо Вам ознайомитися з попереднім графіком тренінгів.

Провідні експерти Школи з прав людини розкриють положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також актуальну для національної правової системи практику Європейського суду з прав людини.

Якщо Вас цікавлять наші заходи, заповніть коротку анкету та залиште свій е-mail, щоб не пропустити початок добору учасників.