Олег Трохименко взяв участь у зустрічі посадових осіб щодо координації дій зі звільнення військовополонених моряків

05/07/2019 16:59

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України під головуванням заступника Міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренка та за участі Представника Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олега Трохименка відбулася зустріч посадових осіб Міністерства оборони, МЗС, Міністерства юстиції та Служби безпеки з координатором групи адвокатів, якими надається правова допомога військовополоненим морякам, Миколою Полозовим.

Під час зустрічі обговорили подальші спільні скоординовані дії органів державної влади з надання доказової бази адвокатам. А також організацію Офісом Омбудсмана відвідування членами родин військовополонених відповідних судових засідань у Москві, що заплановані на 17 липня цього року. Надання членам родин зазначених військовослужбовців відповідної допомоги.

Крім того, заслухано інформацію координатора групи адвокатів Миколи Полозова щодо процесуальних дій, які здійснюються стосовно підзахисних. Зокрема, проведення додаткових опитувань моряків, експертиз та оголошення остаточного обвинувачення кожному з них.

Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олег Трохименко поінформував присутніх про зустріч Президента України із членами сімей військовополонених моряків, проведену за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. У результаті цієї зустрічі досягнуто домовленості щодо придбання Фондом Віктора Пінчука двокімнатних квартир у місті Одеса для кожного військовополоненого.

Після обговорення звернення Омбудсмана України до керівників Міністерства оборони та Служби безпеки, представники силових структур запевнили присутніх у наданні необхідної фінансової допомоги родичам моряків, які вирушать на судові засідання до Москви.